Hakkımızda
 

Bostanlı ’nın nezih ve konforlu mekanlarından biri olan Çilek Butik Pastanesi Şubat 2011 'de açıldı. Çilek Butik Pastanesi şehrin merkezinde sunmayı başardığı ferah ortamı ile sabah kahvaltısından günün her saatine uygun göze ve damağa hitap eden lezzetli tatları, güler yüzlü personeli ile Girne Caddesi sakinleri başta olmak üzere Karşıyaka sakinlerinin beğenisini kazanmış durumdadır. Siz değerli misafirlerimizin beğenisi ve beklentileri doğrultusunda sürekli değişen ve gelişen Çilek Butik Pastanesi 'nde , çay ve kahvenin yanı sıra, size özel tatlı tuzlu pastalar, profiterol çeşitleri, sütlü tatlılar, dünya kahveleri ve kurabiye çeşitlerinin eşsiz tatları ve sıcak atmosferiyle, keyifli saatler geçirmek isteyeceksiniz. İster wireless bağlantı ile internette girebileceğiniz, ister günlük gazeteleri, dergileri okuyabileceğiniz adres olmaya devam ediyoruz.

Şef Murat ULU 'ya özel ve başka bir yerde tadamayacağız lezzetler elbette ki bu başarının en önemli faktörü. Başarılarına bir yenisini eklemek de kararlı olan Çilek Butik Pastanesi Bostanlı 'dan sonra ilk şubesini Buca 'da açıyor.

Siz değerli misafirlerimizi nefis yiyecek ve içeceklerimizi tadarken, nezih ortamımızda günün stres ve telaşından uzak dinlendirici, güzel vakit geçirmeye davet ediyoruz.